Reference

Milá Miši, to, co nám přišlo, jsem si nepředstavovala ani ve snu. Opravdová krása. Ještě jednou děkujeme. Obálku rozbalíme až po svatbě.

Klára B.

svatba 2020

Ahojky :) tak oznámení  máme téměř všechny rozdané a úspěch teda veliký <3 moc se líbí, hlavně chvála od mých kamarádek, že hezčí oznámení ještě neviděly. A já taktéž moc děkuju, protože se to potom krásně poslouchá :)

Aneta Kallasch

svatba 2020

Dobrý den, plakát už máme a je vše v pořádku Moc děkujeme za spolupráci a vaše krásné výtvory. Určitě vás doporučíme dál. Mějte se krásně Zuzka a Karel

Zuzka a Karel

svatba 2022

Ahojky, akorát dneska jsem si balíček vyzvedla na poště a čekala, než Pavel přijde domů, abychom jej rozdělali společně..
A musím uznat, že jsi měla pravdu! Ta oznámení jsou naprosto kouzelná, krásná, perfektní! Fakt jsem z nich nadšená a už se těším, co nám na ně řekne okolí. :) Oznámení jsou opravdu elegantní, decentní, jemná.. papír je perfektní, jak se krásně třpytí a moc se mi líbí, jak jsi nechala věneček uvnitř natisknout i na kraje.. to vypadá fakt krásně! Musím říct, že nás to opravdu vystihuje a oznámení říká, jací jsme a i jednoduše, že se na všechny těšíme na naší svatbě.
Takže ti ještě jednou moc a moc děkuju.. Trefila ses nám naprosto přesně a jsem moc ráda, že jsem na tebe na veletrhu narazila a udělala sis na nás čas a vytvořila nám opravdu nádherná oznámení, která nám vykouzlila úsměv na tváři. Jsem moc ráda, že si jedno nechám na památku a asi se jím budu do svatby každý den kochat :D :D
Jsi prostě nejlepší, nejen jako umělkyně, ale také jako člověk a budu ráda, když si ještě občas napíšeme, jak se máme :)

Moooooc děkuju, měj se krásně a držím palce u porodu a ať ti všichni tři (přítel, rarach 1 a rarach 2) dělají jen radost a zůstanete zdraví a šťastní.

Anna Pálová

svatba 2020

Dobrý den Míšo, zápichy dorazily, pobavila jsem se u nich :D Kvalitně zpracováno, moc děkuji. Vyfotím pak na svatbě.

Anonymní

zápichy na sweetbar 2022

Tak už jsem doma a je to nádherné!! Jak pozvánky, tak obálky a kartičky ani nevadí že jsou oboustranné. Ještě jednou vám moc děkuji za nádhernou práci, těším se až ty krásné pozvánky budu o víkendu rozvážet

Tereza Jarošová

svatba 2022

Od Míši máme krásné oznámení, které je pro nás naprosto dokonalé! K oznámení nám i udělala dvě plátna ve stejném stylu! Míšu jsme objevili na svatebním veletrhu a jsem strašně ráda, že jsme narazili na její stánek! Do té doby mě nic neuchvátilo a asi jsem hledala něco jiného, co nám Míša naprosto splnila. Vše jsme řešili v těžkém období Corony, ale Míša byla celou dobu s námi v aktivním kontaktu a společně jsme celou věc dovedli k úžasnému výsledku. Aktuálně postupně dáváme svým hostům oznámení a všichni se nás ptají, odkud ho máme! Službu od Misi naprosto doporučuji! Míša je strašně i fajn člověk, s kterou se skvěle spolupracovalo! Přejeme ji hodně úspěchů a všude tě budeme doporučovat! Dekujeme!

Adélka Pešlová

svatba 2020

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky